Děti z mateřinky se v pátek 31. května 2024 vydaly oslavit Mezinárodní den dětí do přírody. Zašli jsme si užít dopoledne plné radostí, zábavy, smíchu a s pravým piknikem. Prošli jsme pohádkovou stezku, rozhýbali jsme si celé tělíčko na diskotéce, dováděli jsme při bublinko hraní, a to vše v přírodě, neboť nám počasí přálo, a tak se vše vydařilo. Děti si procvičily klasické pohádky a jejich postavy, dramatizovaly, zpívaly, zopakovaly si počty, barvy, spolupráci ve skupince a s míči, při bublinko hraní si procvičily prostorovou orientaci a koordinaci. Děti se s nadšením zapojovaly do všech aktivit a po společném zhodnocení se jim líbilo úplně vše, co si pro ně paní učitelky připravily. Po návratu z pikniku na děti čekala na třídách malá odměna.

Zábavné dopoledne se vydařilo na výbornou.